O NÁS

Scandi Haus SK s.r.o. je poprednou spoločnosťou, ktorá pôsobí dlhoročne na trhu s nízkoenergetickými stavbami, ako sú montované domy. Zaoberáme sa predovšetkým kompletnou realizáciou domov na kľúč, ale dodávame aj samotný hrubý konštrukčný systém pre drevostavby v prípade, že sa zákazník rozhodne pre svojpomocnú stavbu. Vždy ponúkame tú najlepšiu kvalitu za prijateľnú cenu. Množstvo našich spokojných zákazníkov je toho dôkazom.

NAŠA SPOLOČNOSŤ

scandihaus-nasa-spolocnost

Vám ponúka služby v oblasti bývania od kúpy pozemku, výberu drevostavby z našich projektov, príp. podľa vášho vlastného výberu až po stavbu vášho vysnívaného nového obydlia. Postavíme Vám dom z výnimočného energeticky úsporného a cenovo veľmi výhodného materiálu, ktorý sa už aj na Slovensku stáva rovnako uznávaný ako v zahraničí.

VÝHODNE S NAMI

scandihaus-vyhodne-s-nami

Montované domy od nás Vás odbremenia od vysokých účtov za energie pri poskytnutí nadštandardného pohodlia. Garantujeme milióny spokojných zákazníkov s týmto typom stavby, ktorý je celosvetovo overený. Čoraz viac sa tento trend drevostavieb dostáva na Slovensko a do Čiech, pretože montované domy poskytujú možnosť využívania dostupných prírodných energetických zdrojov, ktoré sú takmer zadarmo (rekuperačnévetranie, solárne systémy, atď.) – zdravé ekologické bývanie, stále čerstvý vzduch v dome. Výhodou je cenová dostupnosť. Ako jediná spoločnosť na Slovensku máme certifikáciu CE 1301 pre SIPtechnológia, ktorú používame.

REALIZÁCIA STAVIEB

scandihaus-realizacie-stavieb

Montované domy realizuje výhradný dovozca pre Slovenskú a Českú republiku – firma Scandi Haus SK s.r.o.

NAŠÍM CIEĽOM

scandihaus-nasim-cielom

je ponúknuť rýchle, kvalitné, úsporné a predovšetkým finančne dostupné bývanie vo vlastnom RODINNOM DOME. Ponúkame drevostavby – montované domy na kľúč. Špecializujeme sa na stavebný systém SIP (Structural Insulated Panel), ktorý sa celosvetovo používa už 40 rokov (v Kanade 80 % a v USA 65 % všetkých rodinných domov je postavených touto jedinečnoutechnológiou). Vieme Vám samozrejme zrealizovať výstavbu Vášho RD aj z tradičných stavebných materiálov.

HĽADÁME PARTNEROV

scandihaus-hladame-partnerov

Hľadáme stavebné firmy na spoluprácu v rámci Českej republiky za veľmi výhodných cenových podmienok. V prípade záujmu náskontaktujte.

FAKTY O NÁS

Čo sme dosiahli?
zrealizovanych-stavieb-icon-scandihaus
0
ZREALIZOVANÝCH PROJEKTOV
ponukanych-projektov-icon-scandihaus
0
PONÚKANÝCH PROJEKTOV
roky-posobenia-na-trhu-icon-scandihaus
0
ROKY PÔSOBENIA NA TRHU
prebiehajucich-stavieb-icon-scandihaus-naradie
0
PREBIEHAJÚCICH STAVIEB